בניית מצבות באופקים

פטירת אדם קרוב הוא ללא ספק אחד הדברים הקשים ביותר אצל כל משפחה, אך נראה כי על כתפי המשפחה הקרובה מוטלות משימות רבות הקשורות לארגון הלוויה, הקבורה והשבעה. אחת המשימות הבולטת מבין כולן, היא – בחירת מצבה אשר תנציח את הנפטר ועליה ניתן להדפיס כל שתרצו, החל משמו, תחביביו, דבר על אישיותו, תאריך הפטירה וכל כיתוב אחר שתרצו. את המצבה נוהגים לרכוש כבר לאחר השבעה, מאחר שלרוב מציבים אותה על קברו של המת לאחר – 30 יום ממותו.
ישנן עדות מסוימות אשר מציבות את המצבה על קבר המת בזמנים אחרים כמו – לאחר שמונה ימים מיום הפטירה, שלושים ימים מיום הקבורה, וישנם כאלה המתקינים אותה רק לאחר – 12 חודשים.

עניין בחירת המצבה, לא בכדי הפך למשימה מרכזית, שהרי למצבה יש חשיבות רבה בנראות הכללית של הקבר ונראה כי אנשים רבים משקיעים את מיטב כספם על מנת לחלוק כבוד אחרון למת וזאת ניתן לראות על ידי רכישת מצבות מעוצבות מאבנים יוקרתיות ואת שלל האלמנטים והעיצובים מסביב.
לרוב, את המצבה רוכשים המשפחה הקרובה וכבר בסיום השבעה הם מתפנים לנושא ופוקדים חברות המציעות בניית מצבות באופקים, על מנת להתרשם מדוגמאות שונות וכמובן כדי לאמוד את מחירי השוק.

מהן האפשרויות?

בחירת מצבה, הינה טומנת בחובה בחירה קפדנית והכרה של סוגי האבנים, על מנת לבחור את המצבה הטובה והאיכותית ביותר גם מבחינת בחירת החומר ממנו היא עשויה וגם מבחינת עיצובה.
כיום, חברות המציעות בניית מצבות באופקים, מספקות שירות אישי יד ביד לאורך כל הדרך וכמובן מבחר רב של סוגי אבנים, כך שתוכלו לבחור את סוג האבן הרצויה, לבחור עיצוב מרשים וכמובן לאחר מכן את סוג הכיתוב ואת סגנון הטקסט.

מבין סוגי האבנים הרבות הקיימות בשוק, תוכלו למצוא את סוגי האבנים הבאות: אבן שיש, אבן גרנית, אבן חברון, שיש טורקי, גלילית, חלילה, בזלת ועוד סוגים רבים ואיכותיים אחרים. לאחר בחירת האבן המועדפת עליכם, חברה המציעה בניית מצבות באופקים תוכל לסייע לכם לנסח על המצבה כל כיתוב שתרצו ואף לרכוש פרטי עיצוב שונים שיעטרו את המצבה כמו – מקום להנחת פרחים, מקום להצבת נרות נשמה, לוחות הברית, סמלים שונים, קישוטים ועוד.

כמה זה עולה לכם?

טווח מחירי המצבות בשוק משתנה מחברה לחברה וכמובן תלוי בסוג האבן שתרצו, בגודל ובעיצוב.
ללא ספק מדובר על הוצאה כספית לא קטנה שיכולה להסתיים באלפי שקלים. זכרו כי ככל שהבחירה תחרוג מהסטנדרט המקובל, כך מן הסתם ההוצאה תהיה גבוהה יותר, אך כמובן תמיד תוכלו לבצע סקר שוק מעמיק בין חברות המציעות בניית מצבות באופקים, על מנת לאמוד את מחירי השוק ולבצע חישוב כלכלי.

אצל חברת סגנונות באבן, תוכלו למצוא מבחר רב של סוגי אבנים ועיצובים מרשימים, אתם מוזמנים לפנות אלנו ולקבל שירות אישי ומקצועי – ללא פשרות!

התגובות סגורות