מצבות באשקלון | מצבות אשקלון – סגנונות באבן, קבלני מצבות באשקלון והסביבה

סגנונות באבן – חברה להקמת מצבות באשקלון
תושבי אשקלון והסביבה היקרים, סגנונות באבן, אנחנו, משתתפים בצערכם על לכתו/ה של מי מיקיריכם.
ישנו רגע בחיים בו אתם נאלצים להתנתק משגרת חייכם ונאלצים בפרק זמן קצר לגעת בנושא אליו לא פיללתם. מדובר בבחירת מצבה, לפנות זמן מהיום יום אליו הורגלתם ולעסוק במציאה של אותו גורם שעיסוקו הקמת מצבות באשקלון.
נכנסתם לגוגל רשמתם מצבות אשקלון ורצה הגורל שהגעתם אלינו לחברית סגנונות באבן, קבלן מצבות באשקלון.
סגנונות באבן משקיעים מאמצים לספק שירותי בניית מצבות באשקלון באיכות גבוהה במגוון דוגמאות למצבות על מנת לספק את המענה המהיר עבורכם ברגעים לא קלים, בהם עליכם להתנתק לרגע מן המצב בו הנכם שרויים ולבחור סוג מצבה, סוג האבן והדוגמה שלדעתכם מתאימה לאופיו/ה של המנוח/ה.
סגנונות באבן חברה להקמת מצבות אשקלון מספקת שירות לבתי עלמין באשקלון, בית העלמין הצפוני באשקלון – בית עלמין אדיבי ברחוב אבן עזרא, ובבית העלמין הדרומי באשקלון ברחוב הרב סבג ברוך, כמו גם בבתי עלמין פרטיים, קטנים יותר בסביבה, ביישובים הקיבוצים והמושבים הסמוכים לאשקלון וברחבי מועצה אזורית חוף אשקלון.

סגנון מיוחד לזיכרון
סגנונות באבן, כשמנו כן אנו, מחויבים לסגנון מיוחד בכל שלבי ההתנהלות מול לקוחה/ה כאוב/ה.
סבלנות, סבר פנים ושותפות כנה לתחושת הצער לא כהו אצלנו במהלך שנות פעילות בתחום הקמת מצבות ואנו אכן משתדלים שלקוחותינו יישארו עם זיכרון של התקשרות נכונה בכל תהליך בניית המצבה.
מרגע ההחלטה על סוג וסגנון המצבה, תפקידנו לקדם את הכנת המצבה עבורכם זמן קצר טרם הגיע יום ה – 30, יום גילוי המצבה.

דוגמאות למצבה באשקלון
בשנות פעילות רבות הקמנו מצבות רבות ברחבי הדרום ובאשקלון. לצורך התרשמות מרמת הדוגמאות, מקוריות עיצובית, סוגי האבן, הסלע והשיש, הקמנו עבורכם אתר מתקדם בו תוכלו למצוא מגוון מצבות בבתי עלמין באשקלון, בסביבתה הקרובה, ברחבי הדרום והארץ.
נשמח להמליץ ולייעץ לכם על שימוש נכון בסוג החומרים, איכותם ביחס לאזור ומיקום המצבה.
לנו ניסיון רב גם בניסוח מלל מכבד לאזכור יקירכם/יקירתכם, נמליץ על סוג וסגנון האותיות בראש המצבה כמו גם על לוח המצבה. כל אחד כפי שייאות ליבו.
תוכלו להתרשם בעצמכם גם בבית העלמין הקרוב למחוז חפצכם, להתרשם באתר האינטרנט, או כמובן בפגישה אישית של ביקור של נציג מקצועי שלנו, הבעלים והמנהל של חברתנו, בכל רגע נתון ובתזמון מהיר לעמידה בלוח זמנים אותו לא ניתן לאחר.

מחויבים לאיכות המצבה
הקמת המצבה על ידנו מחייבת ירידה עד לפרטים הקטנים, החל מבחירת האבן עצמה, או הסלע, השיש וכו', כלומר, בחירה נכונה, של לוחות נכונים, נקיים, ללא אזורים רגישים או חלשים, עם מינימום כתמים, או מקסימום "כתמים" במקרה של מצבה מאבן טבעים וכדומה.. בחירת גוון נכון ורמת עמידות של האבן לנזקי מזג האוויר, הקפדה יתרה על רמת הגימור, החיבורים, הפינות ודפנות המצבה, ולא פחות ואולי הדבר החשוב בסופו של דבר הוא הותרת סביבת המצבה נקי ללא רבב, נקי ומסודר כפי שהיה ללא זכר לעובדה שכמה שעות קודם לכן במקום בוצעה עבודת בנייה של המצבה.

פיתוח סביבת המצבה
לאלו המעוניינים להפיח צבע, עניין, או מקוריות בסביבת המצבה, תוכלו לקבל מאיתנו ייעוץ והצעה להרחבת השירות באמצעות רעיונות מיוחדים "לשבור את תבנית המצבה" באמצעות רעיונות שונים ומגוונים של שימוש באבן, עץ, גינון במקומות מסוימים, אביזרים ממתכת, בתי נר, או ספסל אבן היכן שאפשר, כל מצבה והייחודי והמתאפשר בסביבתה. פנו אלינו ובלב חפץ נציע ונציג לכם מניסיוננו הרב.


לקבלת מידע, הצעה והזמנה להקמת מצבה באשקלון התקשרו בבקשה להילה או לאורן אשר יעמדו לרשותכם מתחילת תהליך בחירת המצבה ועד לרגע גילוייה

צלצלו : אורן 0528523686 הילה 0528085278

התגובות סגורות